Hakkımızda

ÇAĞRIŞIM YAYINCILIK eğitim alanında uzman olan, ülkemizin eğitim stratejilerini ve öğretim metotlarını takip eden uzman bir kadronun ortaklığı ile kurulmuştur.

İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine başlamış olan ÇAĞRIŞIM YAYINCILIK, YGS ve LYS hazırlıkta uzmanlığı ve tecrübeyi yerel çözümle birleştirmiştir. Bu bağlamda yayıncılığımız gerçekçi ve aynı zamanda sonuca götüren alternatifler sunma hedefinde ve kapasitesindedir.

Yayımladığı ve bundan sonraki süreçte de yayımlayacağı her eserde öğretim stratejilerine sıra dışı yaklaşımlarda bulunmak, en güncel öğretim tekniklerini okuyucusuna ulaştırmak Çağrışım Yayınları’nın en büyük misyonudur. Yayımlanacak tüm ürünlerin MEB müfredatına uygun olması ve 9,10,11,12. sınıflarında kullanılan “yapılandırmacı eğitim” anlayışının merkeze alınarak hazırlanması uzman ve deneyimli kadromuzun en önemli hedefidir.

2015-2016 eğitim ve öğretim yılında, yayın hayatına konu anlatım kitapları, soru bankaları, süreli ve süresiz denemeler, el kitapları gibi geniş bir ürün yelpazesi ile merhaba diyecek olan ÇAĞRIŞIM YAYINCILIK, 2016-2017 yılında ise 9-10-11.sınıf 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında 12. sınıf eserlerini sunarak ürün yelpazesini genişletecektir. ÇAĞRIŞIM YAYINCILIK, tüm Türkiye’de ÇAĞRIŞIM YAYINLARI markası ile faaliyet gösterecektir.

Eğitim dünyamıza artı değer üreten, sağlıklı hizmet vermeyi amaçlayan, dinamik bayi ağı ile işini iyi yapmayı kendisi için amaç olarak gören ÇAĞRIŞIM YAYINLARI, Türkiye'deki AR-GE çalışmalarını uzun bir süredir titizlikle yürütmüş olmanın verdiği güvenle yurdun her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Türkiye'de eğitim ve öğretim alanında faaliyet gösteren bütün kurumların emeğine saygı gösteren ÇAĞRIŞIM YAYINLARI, üretim ve satış politikalarında etik değerlerden asla taviz vermeyecektir. Bu duygularla, yayıncılığımıza destek veren eğitim dünyamızın kıymetli öğretmen ve öğrencilerine, bilgi ve emekleriyle kısa bir zamanda büyük bir yol almamızı sağlayan, bu yayınların gerçek sahipleri yazarlarımıza ve bayi dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Öğretmen ve öğrencilerimizin istifade edecekleri ürünlerimizle eğitim dünyamıza katkıda bulunacağımızın umudu içerisindeyiz.

ÇAĞRIŞIM YAYINLARI
Güney Yanyol Caddesi Lapis Han No: 25 / 112
ESENTEPE / KARTAL / İSTANBUL
Tel: 0 [ 216 ] 374 22 50
 
www.cagrisimyayinlari.com.tr
info@cagrisimyayinlari.com.tr
 
© 2016 Çağrışım Yayınları. Her Hakkı Saklıdır.